Perşembe, Kasım 15, 2018
Teknoloji

Karşınızda Tasarımı ve Özellikleri İle Samsung Galaxy J4 Core!

Samsung’un yaklaşık 2 ay önce FCC serfikalarını aldığı telefonu Samsung Galaxy J4 Core, Brezilya’da online satışa açıldı. Bu satış vesilesiyle telefona dair tasarım ve teknik özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy J4 Core Teknik Özellikleri


Samsung Galaxy J4 Core
, Android Go sistemine sahip olan cihazlardan biri. Brezilya üzerinden online satışa sunulan telefonu almak istediğinizde, stokta olmadığına dair uyarı alabilirsiniz. Bu da, cihazın bir hata sonucu online satışa sunulduğunu düşündüren bir detay. Ancak yaşanan bu durum, telefon kullanıcılarının cihaz ile ilgili tasarım ve teknik özelliklerini görme şansını doğurdu.

Görsellere bakıldığında ilk göze çarpan detay, cihazın mavi renkte olan modelinin ön planda oluşu. 1GB RAM kapasitesi ve 16GB dahili depolama alanı sunan Samsung Galaxy J4 Core, çift SIM kart özelliği barındırıyor. Cihaz, 6 inç HD+ ekrana ve 720×1480 ekran çözünürlüğüne sahip. Cihazın piksel yoğunluğu 274 PPI olarak belirlenmiş.

Samsung Galaxy J4 Core için uygun görülen kamera özellikleri ise ortalama seviyede. Cihazın ana kamerası 8MP çözünürlük sunuyor ve LED flash desteği ile güçlendiriliyor. Selfie sevenler için uygun görülen ön kamera ise 5MP çözünürlüğünde. Bu özelliklerin yanı sıra 4G, GPS, Bluetooth, GPRS ve Wi-Fi 802.11 gibi özellikleri de bünyesinde bulunduran telefon, kutusundan 3.300 mAh kapasiteli batarya ile çıkacak.

Samsung Galaxy J4 Core Kısıtlı Pazarlara Özel Üretilmiş Olabilir!

Samsung Galaxy J4 Core, bilindiği üzere Android Go sistemi ile gelecek cihazlardan biri. Bu da telefonun düşük bütçe ile telefon sahibi olup, olabilenin üstünde Android deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap edeceğini gösteriyor. Henüz ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı belli olmayan cihaz, Android 8.1 Oreo temelli (Go Edition) işletim sistemi ile kullanıcılarını karşılayacak. Mavi, bakır ve siyah renk tonları ile gelecek olan telefonun, ortalama 150 Euroluk bir fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

Back To Top